Obsluha regranulačních linek - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Bohuslavice

Výroba a provoz / Obsluha regranulačních linek - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Remarkplast s.r.o.

Místo pracoviště Bohuslavice 123, Bohuslavice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha regranulačních linek - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Bohuslavice 123, Bohuslavice)

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Ing. Veronika Vávrová, tel. 724 051 171 (volat Po-Pá 8:00 -15:00 hod.), e-mail: osobně je možné se dostavit na adresu Bohuslavice 123, 798 56 a to Po-Pá 8:00-15:00 hod. Pracovní doba: nepřetržitý provoz
Požadujeme: zručnost, pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV výhodou.
Náplň práce: obsluha a čištění regranulačních linek, manipulace s materiálem, evidence dokumentů k výrobě vzorků.
Nabízíme: výkonnostní bonusy, stravenky v hodnotě 105 Kč, možnost profesního růstu, bezplatné získání průkazu na VZV, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, příplatky za nepřetržitý provoz, noční směny a víkendy.

Informace o společnosti Remarkplast s.r.o.

Remarkplast s.r.o.
Bohuslavice 123
Bohuslavice
79856
IČO: 25896547
aktualizováno před více než rokem