Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená, Spytihněv

Výroba a provoz / Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Společnost DRUKO, družstvo invalidů

Místo pracoviště Spytihněv 622, Spytihněv
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená (Spytihněv 622, Spytihněv)

Náplň práce:
- textil se odebírá z pracovního stolu po jednotlivých kusech a třídí podle materiálu a barev
- na kotoučové řezačce (výrobce je z USA, řezačka je nehlučná a zabezpečená proti pořezání) pracovník textil rozřízne na menší díly (náročnost obdobná jako u šicího stroje)
- práce je fyzicky lehčí (zaměstnáváme zaměstnance s různým typem zdravotních postižení)
- u řezačky je možné pracovat ve stoje i v sedě

jednosměnný provoz (pondělí - pátek, víkendy volné)
pracovní doba od 6 hod. nebo 7 hod., aby zaměstnanci zvládli odvést děti do školky/školy

Požadavky: manuální zručnost
nejsou potřeba žádné znalosti, zaučíme

základní mzda + prémie, 13.plat

Informace o společnosti DRUKO, družstvo invalidů

DRUKO, družstvo invalidů
Spytihněv 622
Spytihněv
76364
IČO: 4542428
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Spytihněv 622 622
Spytihněv