Obsluha strojů na úpravu textilních výrobků - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená, Spytihněv

Výroba a provoz / Obsluha strojů na úpravu textilních výrobků - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Společnost DRUKO, družstvo invalidů

Místo pracoviště Spytihněv 622, Spytihněv
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha strojů na úpravu textilních výrobků - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená (Spytihněv 622, Spytihněv)

Požadavky: manuální zručnost,

Náplň práce: obsluha řezaček a lisu na textil

Nabízíme: příspěvek na stravování

Informace o společnosti DRUKO, družstvo invalidů

DRUKO, družstvo invalidů
Spytihněv 622
Spytihněv
76364
IČO: 4542428
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha strojů na úpravu textilních výrobků - obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Spytihněv 622 622
Spytihněv