Obsluha tavírny tuků - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb, Kostelec na Hané

Výroba a provoz / Obsluha tavírny tuků - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

Společnost MAKOVEC a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Smržická 537, Kostelec na Hané
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 150 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha tavírny tuků - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb (Smržická 537, Kostelec na Hané)

Nástup ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě - Michal Skopalík, tel. 775 685 042, e-mail:

Pracovní doba na HPP Po-Pa 14:00 - 22:00 hod, případně i zkrácený pracovní úvazek, u DPP a DPČ lze dle vzájemné domluvy odpolední, noční, případně víkendy.

Náplň práce: práce v teplém provozu (nad +20°C) na tavírně - příprava tuků pro tavení a tavení tuků

Požadujeme: PODMÍNKOU dobrý zdravotní stav, fyzicky náročnější práce (zvedání břemen 20 kg), samostatnost, zodpovědnost, flexibilita.

Nabízíme: hodinová mzda 150 Kč + prémie, stabilní práce ve výborném kolektivu, pracovní poměr na dobu neurčitou, měsíční a mimořádné půlroční prémie, volnočasová benefitní karta, příspěvek na stravování ve výši 116 Kč za každý odpracovaný den

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti MAKOVEC a.s.

MAKOVEC a.s.
Smržická 537
Kostelec na Hané
79841
IČO: 46903631
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Obsluha tavírny tuků - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb