Zámečník/zámečnice - zámečníci strojů, Kostelec na Hané

Výroba a provoz / Zámečník/zámečnice - zámečníci strojů

Společnost BEXIM PALETTEN s.r.o.

Místo pracoviště Smržická 871, Kostelec na Hané
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 170 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník/zámečnice - zámečníci strojů (Smržická 871, Kostelec na Hané)

Kontaktní osoba Šmehlíková Hana, tel.: 731 506 584, e-mail
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- zručnost a technické myšlení
- vyučení ve strojírenském oboru
Náplň práce:
- řezání, vrtání, lisování a ohýbání trubek a jeklů
- obsluha ohraňovacího lisu, výstředníkových lisů, pásové pily, ohýbaček trubek a jeklů
Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující společnosti
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- bonusy za doporučení nových pracovníků
- bonusy / prémie

Informace o společnosti BEXIM PALETTEN s.r.o.

BEXIM PALETTEN s.r.o.
Smržická 871
Kostelec na Hané
79841
IČO: 25338331
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zámečník/zámečnice - zámečníci strojů