Obsluha v zařízení rychlého občerstvení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení, Kladno

Obchod a cestovní ruch / Obsluha v zařízení rychlého občerstvení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Společnost Bufet.cz Praha s.r.o.

Místo pracoviště Arménská 3277, Kladno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 - 120 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha v zařízení rychlého občerstvení - obsluha v zařízeních rychlého občerstvení (Arménská 3277, Kladno)

Místo je vhodné pouze pro OZP - chráněná dílna.

Požadujeme:
- osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné,
- praxe v oboru není nutná - zaměstnance zaškolíme,
- ochotu učit se s pokladním systémem,
- příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkm.

Pracovní náplň:
- prodej hotových jídel dle denní nabídky, nápojů atd.

Poznámka:
- je možné zaměstnat i osobu ve 3. stupni invalidity, podmínkou je však stabilní chůze bez kompenzačních pomůcek.

Nabízíme:
- závodní stravování zdarma, zkrácený pracovní úvazek (30 hodin týdně).

Telefonický kontakt: Po - Pá 10:00 - 17:00 hod., nebo zašlete životopis e-mailem.

Informace o společnosti Bufet.cz Praha s.r.o.

Bufet.cz Praha s.r.o.
Arménská 3277
Kladno
27201
IČO: 9253823
aktualizováno před více než 2 roky