Obsluha vinotéky - prodavači ostatního zboží v prodejnách, Kroměříž

Obchod a cestovní ruch / Obsluha vinotéky - prodavači ostatního zboží v prodejnách

Společnost VÍNO HRUŠKA s.r.o.

Místo pracoviště Albertova 670, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha vinotéky - prodavači ostatního zboží v prodejnách (Albertova 670, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: prodej vín a pochutin, obsluha zákazníků, účast na venkovních vinných slavnostech, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet, práce s pokladním systémem APLS
- Požadujeme: vyučení, praxe v oboru výhodou, znalost anglického jazyka, řidičské oprávnění skupiny B, znalost vína velkou výhodou, ochota učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, loajalnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, organizační schopnosti
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, provize z prodeje, firemní školení, jiné výhody
- Otevírací doba: Po-Pá - 10:00-19:00 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:30 hod.)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti VÍNO HRUŠKA s.r.o.

VÍNO HRUŠKA s.r.o.
Albertova 670
Kroměříž
76701
IČO: 27715591
www.vinohruska.cz
aktualizováno před asi 3 roky