Oční optik/optometrista - optometristé, Jihlava

Zdravotnictví / Oční optik/optometrista - optometristé

Společnost NOVAOPTIK JP, s.r.o.

Místo pracoviště Vrchlického 2497, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Oční optik/optometrista - optometristé (Vrchlického 2497, Jihlava)

Náplň práce:
- jedná se o odbornou konzultaci a prodej vhodné korekční pomůcky (dioptrické brýle, kontaktní čočky apod.)
- měření zraku a zhotovování brýlí v oční optice
Požadujeme:
- komunikativní a příjemné vystupování, schopnosti učit se novým věcem popřípadě i vlastní iniciativu
- znalost cizího jazyka a řidičský průkaz skupiny B je výhodou
Nabízíme:
- bonus formou procentuální sazby z celkové tržby, zaměstnanecké slevy až 100%, firemní auto po vzájemné dohodě

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti NOVAOPTIK JP, s.r.o.

NOVAOPTIK JP, s.r.o.
Vrchlického 2497
Jihlava
58601
IČO: 3103501
aktualizováno před více než rokem