Samostný/á účetní - účetní všeobecní, Valašské Meziříčí

Finance, Administrativa / Samostný/á účetní - účetní všeobecní

Společnost BLANKYT PLUS spol. s r.o.

Místo pracoviště U Apolla 84, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Samostný/á účetní - účetní všeobecní (U Apolla 84, Valašské Meziříčí)

SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ

NÁPLŇ PRÁCE: samostatné vedení účetnictví, zaúčtování a práce s doklady, kontrola formální a věcné správnosti dokladů, evidence došlých faktur, vystavování faktur, evidence majetku společnosti, odpisy, účtování skladů, příprava uzávěrek a reporting vrcholového managementu, zpracování DPH, kontrolní hlášení, příprava účetní závěrky a podkladů pro zpracování daňového přiznání k DPPO, komunikace a spolupráce s exxterními subjekty, administrativa
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praxxi v oboru min. 5 let, schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu neurčitou, postupný adaptační proces, příspěvek na stravování, kvártální a roční odměny, osobní ohodnocení až 5.000 Kč, zaměstnanecké zdravotní benefity, pružná pracovní doba - standard 7:30 - 15:30 , ale možnost úpravy dle potřeb
První kontakt: p. Dostálová Milena, tel. 778 060 018, email:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BLANKYT PLUS spol. s r.o.

BLANKYT PLUS spol. s r.o.
U Apolla 84
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 61946508
aktualizováno před více než rokem