Odborní pracovníci v laboratorních metodách - specialisté v laboratorních metodách, Praha

Zdravotnictví, Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví / Odborní pracovníci v laboratorních metodách - specialisté v laboratorních metodách

Společnost Státní zdravotní ústav

Místo pracoviště Šrobárova 49, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 26 600 - 48 810 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborní pracovníci v laboratorních metodách - specialisté v laboratorních metodách (Šrobárova 49, Praha)

Dvořáková Věra Ing. Ph.D., e-mail:

Hlavní náplň: práce v mykobakteriologické laboratoři - testování biologického materiálu, mikrobiologické a molekulárně biologické metody, práce s kulturami Mycobacterium tuberculosis i netuberkulózních mykobakterií, přeočkovávání kmenů, testování citlivosti mykobakteiálních kultur, analýza a interpretace výsledků vyšetřování
Požadujeme: VŠ vzdělání - přírodovědeckého zaměření, praxe v oboru mikrobiologie, molekulární biologie, komunikační vlastnosti, znalost AJ a práce na PC, nutná znalost českého jazyka slovem i písmem. Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Informace o společnosti Státní zdravotní ústav

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49
Praha
10000
IČO: 75010330
aktualizováno před 11 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese v oboru Zdravotnictví, Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese v oboru Zdravotnictví, Věda a výzkum, Zemědělství a lesnictví