Odborný/vrchní referent - poradce ips v projektu "podpora informačních a poradenských středisek (pips)" - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Žďár nad Sázavou

Služby, Administrativa / Odborný/vrchní referent - poradce ips v projektu "podpora informačních a poradenských středisek (pips)" - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Strojírenská 2210, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 19 790 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Odborný/vrchní referent - poradce ips v projektu "podpora informačních a poradenských středisek (pips)" - ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Strojírenská 2210, Žďár nad Sázavou)

Hlavní náplň činnosti:
Zabezpečování specifických skupinových poradenských aktivit pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Organizace distančního kariérového poradenství. Realizování skupinového poradenství pro třídní kolektivy. Zabezpečování skupinového poradenství.
Nabízíme:
Služební poměr na dobu určitou a to do 31. prosince 2022, po dobu realizace projektu "Podpora informačních a poradenských středisek (PIPS)" s reg. č. CZ.03.1.54/0.0/0.0/15_011/0004218. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo je 16. května 2022
Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen "žádost") podané ve lhůtě do 19. dubna 2022, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Jihlavě, Brtnická 2531/21, 586 01 Jihlava, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 7u6zppn.

Formulář žádosti a bližší informace naleznete na: https://www.uradprace.cz/web/cz/-/odborny-vrchni-referent-poradce-ips-v-projektu-podpora-informacnich-a-poradenskych-stredisek-pips-19-04-2022

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2022/29264-78099804".

Požadavky

  • Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Strojírenská 2210
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 72496991
aktualizováno před asi 2 roky