Pomocná síla do kuchyně - pomocníci v kuchyni, Zlín

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla do kuchyně - pomocníci v kuchyni

Společnost Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.

Místo pracoviště Sýkorka 234, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla do kuchyně - pomocníci v kuchyni (Sýkorka 234, Zlín)

Náplň práce:
Příprava surovin pro vaření jídel pro školky a školy, úklid, mytí nádobí rozvoz jídel

Požadujeme:
Pevný vztah ke zdravému životnímu stylu, úctu k surovinám, schopnost učit se novým věcem, řidičský průkaz B

Nabízíme:
Společnost inspirativních lidí v pracovním kolektivu, práci v příjemném prostředí Ekocentra Na Pasece, práci, která vám přinese radost i smysl. Odborný růst pod vedením zkušeného šéfkuchaře s 15ti letou praxí.

Pozn.: telefonický kontakt pouze do 17:00

Informace o společnosti Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.

Fair Play Zlín - zařízení školního stravování s.r.o.
Sýkorka 234
Zlín
76314
IČO: 11867213
aktualizováno před více než rokem