Office asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Svitavy

Administrativa / Office asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Kozák Svitavy s.r.o.

Místo pracoviště Pivovarská 644, Svitavy
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Office asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci (Pivovarská 644, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: Chceš se vyvíjet v rychle rostoucím a dynamickém prostředí? Nevadí ti být flexibilní a zastat práci kolegy v jeho nepřítomnosti? Pak je pozice office asistenta v naší firmě právě pro tebe. Jako office asistent/ka v naší firmě budeš: vyřizovat korespondenci, mít na správu šanony a jejich správné používání, zpracovávat dokumenty od zákazníků a dodavatelů, podílet se na fakturaci a zpracování objednávek, zajišťovat certifikace a náležitosti ke štítkování zboží, zpracovávat objednávky spotřebního materiálu pro velkoobchod, maloobchod i chod kanceláří, zpracovávat zápisy z porad, spravovat E-SHOP, podílet se na tvorbě marketingu a správě sociálních médií (Facebook, Instagram), budeš jedna ruka s office manažerkou, asistentkou marketingu, obchodním ředitelem, obchodním manažerem, účetní a vedoucím provozovny
DALŠÍ POŽADAVKY: Neváhej a ozvi se, pokud jsi: parťák do nepohody, máš základy fakturace a účetnictví, máš chuť se rozvíjet, jsi flexibilní a zodpovědný, jsi komunikativní a umíš vystupovat
máš zkušenosti se správou E-SHOPOVÝCH stránek, cítíš se na různorodé úkoly související s chodem firmy, osobnostní předpoklady a dovednosti, pořádkumilovnost, organizační schopnosti
schopnost dodržovat termíny, analytické uvažování, komunikativnost, základy obchodní činnosti
NABÍZÍME: termín nástupu: 1.1.2021, pracovní doba po - pá 07:00 - 15:30 hod, občerstvení na pracovišti, zaměstnanecká sleva na nákup zboží, firemni telefon i k soukromým účelum/neomezený tarif, zdarma využití našeho fit centra a solária pro zaměstnance přímo ve firmě, po třech letech každý rok týdenní dovolená v Chorvatsku pro celou rodinu ZDARMA, roční prémie, pracovní doba po-pá 8 hodin denně (víkendy patří rodině), smlouva na dobu určitou na půl roku s tříměsíční zkušební lhůtou a následná možnost na dobu neurčitou
KONTAKT: prvotní kontakt prosíme emailem. SVÉ STRUKTUROVANÉ ŽIVOTOPISY SPOLU S MOTIVAČNÍM DOPISEM ZASÍLEJTE DO 10.12.2021 NA
Do předmětu emailu uvádějte: "hlásím se na pozici office asistent".

Informace o společnosti Kozák Svitavy s.r.o.

Kozák Svitavy s.r.o.
Pivovarská 644
Svitavy
56802
IČO: 27540316
aktualizováno před více než 2 roky