On-line pracovník/ice marketingu - zaměření na video - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / On-line pracovník/ice marketingu - zaměření na video - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Společnost Loxone s.r.o.

Místo pracoviště U Staré trati 1775, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: On-line pracovník/ice marketingu - zaměření na video - pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy (U Staré trati 1775, České Budějovice)

Požadujeme:
- zkušenosti s videem a psaním
- kreativitu, vlastní názor, spolehlivost, proaktivitu
- komunikační schopnosti a obchodní ducha
- zájem o moderní technologie
- znalost AJ nebo NJ (dorozumět se s kolegy z jiných zemí)
Náplň práce:
- příprava, natáčení a postprodukce videí
- copywriting (psaní textů pro web, newslettery apod.)
- překlady z AJ či NJ
- správa webu a e-shopu
Nabízíme:
- možnost být u toho a měnit svět
- zapojení do mezinárodního teamu
- moderní a neformální prostředí (vlastní bar, sauna, kino ...)
- know-how a zkušenosti, které posunou CN na vyšší level
Životopis a odpověď na otázku "Proč Loxone a proč právě ty?" pošli na

Informace o společnosti Loxone s.r.o.

Loxone s.r.o.
U Staré trati 1775
České Budějovice
37011
IČO: 28158776
aktualizováno před více než 3 roky