Operátor cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Klatovy

Výroba a provoz / Operátor cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost H&K Industry s.r.o.

Místo pracoviště Koldinova 214, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Koldinova 214, Klatovy)

Česká firma zabývající se zakázkovou kovovýrobou a výrobou dílů pro kolejová vozidla hledá posilu.

Náplň práce:
- obsluha ohraňovacího listu
- čtení ve výkresové dokumentaci

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- orientace ve výkresové dokumentaci
- spolehlivost, přesnost, trpělivost, samostatnost

Nabízíme:
- nadprůměrné mzdové ohodnocení pro zkušené uchazeče
- příjemný a motivovaný kolektiv
- bonusy/prémie
- stravenky
- 20 dní dovolené + 5 sick days

Nástup:
- únor/březen 2024 nebo dle dohody

Informace o společnosti H&K Industry s.r.o.

H&K Industry s.r.o.
Koldinova 214
Klatovy
33901
IČO: 17485215
aktualizováno před 3 měsíci