Operátor/ka předtiskové přípravy ctp/digitálního tisku - tiskaři, České Budějovice

Výroba a provoz / Operátor/ka předtiskové přípravy ctp/digitálního tisku - tiskaři

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

Místo pracoviště F. A. Gerstnera 21, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka předtiskové přípravy ctp/digitálního tisku - tiskaři (F. A. Gerstnera 21, České Budějovice)

Pracovní pozice vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Pracovní poměr: doba určitá.
Náplň práce: příprava tiskových forem pro výrobní zakázky, komunikace s technology a grafiky,
příjem tiskových dat (PDF soubor), a jejich kontroola dle výrobní dokumentace, archová montáž SW Heidelberg- tvorba šablony tisku a umístění tiskových dat podle výrobní dokumentace, výroba tiskových forem na osvitové jednotce, kontrola tiskových forem, obsluha digitální tiskárny.
Požadujeme: flexibilitu a ochotu pracovat v 1 - 2směnném provozu; zkušenost s prací na PC, uživatelskou znalost MS Office, znalost archové montáže a grafických programů výhodou, spolehlivost a preciznost odvedené práce.
Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné závodní stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příplatek za odpolední směnu, věrnostní prémie při pracovním výročÍ.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky (po - pá , 8 - 14 hod.).

Informace o společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
F. A. Gerstnera 21
České Budějovice
37001
IČO: 26055996
aktualizováno před asi rokem