Operátor/ka skladu - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Velemyšleves

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Operátor/ka skladu - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost GESTAMP LOUNY s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 61, Velemyšleves
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 800 - 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka skladu - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Průmyslová 61, Velemyšleves)

třísměnný + nepřetržitý provoz
Náplň práce: nakládka a vykládka kamionů, zavážení linek ve výrobě
zkušenosti s řízením VZV - průkaz není podmínkou
13.plat, 25 dní dovolené/rok, hrazené firemní stravování 1 jídlo/směnu
kontakt:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti GESTAMP LOUNY s.r.o.

GESTAMP LOUNY s.r.o.
Průmyslová 61
Velemyšleves
43801
IČO: 29044189
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka skladu - řidiči vzv - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Další pracovní nabídky v okrese Louny v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz