Technik/technička laser - ostatní pracovníci na zpracování plechu, Velemyšleves

Výroba a provoz / Technik/technička laser - ostatní pracovníci na zpracování plechu

Společnost GESTAMP LOUNY s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 61, Velemyšleves
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 300 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička laser - ostatní pracovníci na zpracování plechu (Průmyslová 61, Velemyšleves)

náplň práce: zajišťování bezpečného a kvalitního chodu linky, nastavení laserů a řešení jejich drobných závad, pravidelná kontrola linek, spolupráce s ostatními odděleními,
požadavky: zkušenosti se seřizováním laserů, schopnost čtení výkresové dokumentace, technické myšlení, manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody:13.plat, 25 dní dovolené/ rok, hrazené firemní stravování 1 jídlo / směnu

kontakt:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti GESTAMP LOUNY s.r.o.

GESTAMP LOUNY s.r.o.
Průmyslová 61
Velemyšleves
43801
IČO: 29044189
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik/technička laser - ostatní pracovníci na zpracování plechu