Operátor/ka vstřikolisů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Svitavy

Výroba a provoz / Operátor/ka vstřikolisů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost SKALEX-PLAST s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 2068, Svitavy
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 17 000 - 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka vstřikolisů - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Průmyslová 2068, Svitavy)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha strojů, drobná manuální práce, obsluha výrobního zařízení, vizuální kontrola výrobků, ruční kompletování a montáž, třídění a balení výrobků.
POŽADAVKY: zkušenosti na pozici operátora, samostatnost a zodpovědný přístup k práci, ochota pracovat ve dvousměnném provozu (12-ti hodinové směny),1.týden - 3xnoční, 2.týden - 4xdenní.
NABÍZÍME: stravenkový paušál, zázemí malé, rodinné firmy s individuálním přístupem v přátelské atmosféře.
KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem

Informace o společnosti SKALEX-PLAST s.r.o.

SKALEX-PLAST s.r.o.
Průmyslová 2068
Svitavy
56802
IČO: 25945637
aktualizováno před více než 2 roky