Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě, Svatobořice-Mistřín

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost AUDACIO a.s.

Místo pracoviště Nádražní 277, Svatobořice-Mistřín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 31 900 - 38 700 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě (Nádražní 277, Svatobořice-Mistřín)

PP na 1 rok.
Náplň práce:
- Obsluha výrobních zařízení
- Měření a zápis do výrobních dokumentů
Požadujeme:

- Vyučení nebo SŠ
- Zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
- Znalost základních měřidel výhodou
- Pořádek na pracovišti
- Praxe v oboru
Nabízíme:

- Příjemné pracovní prostředí
- Po zapracování smlouva na dobu neurčitou
- Zázemí a jistotu stabilní tuzemské společnosti
- Místo výkonu práce: Svatobořice - Mistřín, Nádražní 1290/44

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email:

Informace o společnosti AUDACIO a.s.

AUDACIO a.s.
Nádražní 277
Svatobořice-Mistřín

IČO: 25549766
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor/ka výroby - manipulační dělníci ve výrobě