Operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů, Chrastava

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů

Společnost DISPONERO s.r.o.

Místo pracoviště Školní 713, Chrastava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 467 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - montážní dělníci výrobků z kovů (Školní 713, Chrastava)

Náplň práce: obsluha výrobní stanice, pohledová kontrola, péče o výrobní stanici, příprava materiálu
Požadujeme: manuální zručnost, ochotu práce v 3 směnném provozu
Praxe s výrobou výhodou
Základní mzda 24 467,- Kč + příplatky, po zkušební době navýšení
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
Hlásit se e-mailem, telefonicky Po-Pá v době od 8:00 do 16:00 nebo osobně na adrese 1. máje 59/5, Liberec.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DISPONERO s.r.o.

DISPONERO s.r.o.
Školní 713
Chrastava
46331
IČO: 28868927
aktualizováno před 2 měsíci