Operátor/ka výroby - slévárna - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači), Noviny pod Ralskem

Výroba a provoz / Operátor/ka výroby - slévárna - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Společnost AS-CASTING s.r.o.

Místo pracoviště Noviny pod Ralskem 152, Noviny pod Ralskem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka výroby - slévárna - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) (Noviny pod Ralskem 152, Noviny pod Ralskem)

Náplň práce: -odlévání odlitků tlakovým litím dle předepsané technologie, činnosti na technických zařízeních, manipulace a ukládání vyrobených dílů, apretace.
Požadujeme: -samostatnost, pečlivost, rozhodnost, flexibilitu, vzdělání technického směru (např. SOU) výhodou, nikoliv podmínkou.
Nabízíme:
- Zázemí rychle se rozvíjející české firmy
- Měsíční výkonnostní odměnu
- Flexi pasy
- Možnost dalšího profesního růstu
- Pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou
- Firemní teambuilding
- Za odpracované roky dovolená navíc
- Nástup co nejdříve, dle dohody
Vhodné pro absolventy.
Schůzku nutné domluvit předem e-mailem!!!

Informace o společnosti AS-CASTING s.r.o.

AS-CASTING s.r.o.
Noviny pod Ralskem 152
Noviny pod Ralskem
47124
IČO: 28916263
aktualizováno před asi 2 roky