Operátor/ka zábrusové dílny - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Domažlice

Výroba a provoz / Operátor/ka zábrusové dílny - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost MPG Logistics s.r.o.

Místo pracoviště U Pískovny 309, Domažlice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor/ka zábrusové dílny - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (U Pískovny 309, Domažlice)

Požadujeme: zručného, pečlivého a flexibilního člověka, dobrý zrak, ochota učit se nové věci
Náplň práce: montáž zabroušených čoček do brýlových obrub, vstupní a výstupní kontrola
Čisté pracovní prostředí, pravidelné navyšování mezd, možnost kariérního růstu, závodní stravování, stravenky, dovolená 25 dní, odměna za doporučení nového zaměstnance, příplatek za odpolední směnu, sickday, pololetní bonusy a další benefity.
Telefonický nebo e-mailový kontakt.

Informace o společnosti MPG Logistics s.r.o.

MPG Logistics s.r.o.
U Pískovny 309
Domažlice
34401
IČO: 29124255
aktualizováno před 18 dny