Operátor - obsluha výrobní linky, seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Brtnice

Výroba a provoz / Operátor - obsluha výrobní linky, seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost FIDE s.r.o.

Místo pracoviště Horní Město 35, Brtnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor - obsluha výrobní linky, seřizovač - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Horní Město 35, Brtnice)

Pracovní náplň:
- nastavení, seřízení a obsluha výrobní linky
- doplňování materiálu na lince
- odpovědnost za kvalitu výrobku
- bezproblémový chod a produktivitu výrobní linky
- opravy, či úpravy výrobní linky a spolupráce s mechanikem podniku
Požadujeme:
- maximální zručnost, technické myšlení, samostatnost, odpovědnost, odolnost vůči stresu
- praxe na obdobné pozici 3 roky
- vyučení nebo ÚSO vzdělání technického zaměření (elektrotechnické vzdělání výhodou)
- zkušenosti s opravami nebo seřízením mechanických nebo elektromechanických soustrojí, strojů či výrobních linek
Nabízíme:
- odbornou práci na moderní technologii, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, 5 týdnů dovolené, nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a dosahovaných výsledků
- možnost odborného a profesního růstu
- věrnostní odměna ve výši 20 000,- Kč/rok podle níže uvedených parametrů:
- společnost FIDE dosáhla v předešlém roce zisku
- zaměstnanec řádně plní pracovní povinnosti a neměl žádný kázeňský přestupek
- zaměstnanec plně odpracoval časový fond v předešlém roce
- výplatní termín je červenec následujícího roku
První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti FIDE s.r.o.

FIDE s.r.o.
Horní Město 35
Brtnice
58832
IČO: 60705256
aktualizováno před asi 3 roky