Operátor / operátorka povrchových úprav (laborant chemický) - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Operátor / operátorka povrchových úprav (laborant chemický) - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor / operátorka povrchových úprav (laborant chemický) - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt e-mailem na adresu nebo telefonicky.

Požadujeme:
- SOU vzdělání (chemické vzdělání výhodou)
- manuální zručnost
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
Náplň práce:
- obsluha zařízení pro úpravu vody pro procesy povrchových úprav
- regulace procesu úpravy dle předepsaných postupů
- doplňování chemikálií do zásobníků, kalibrování sond
- kontrola procesu čištění odpadních vod
- kontrola kvality vyčištěné vody na výstupu z neutralizační stanice
- provádění údržby zařízení.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- zdravotní preventivní program a další zaměstnanecké benefity.

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před asi měsícem