*operátor/operátorka tkalcovny - obsluha tkacích strojů, Prostějov

Výroba a provoz / *operátor/operátorka tkalcovny - obsluha tkacích strojů

Společnost Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 4235, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *operátor/operátorka tkalcovny - obsluha tkacích strojů (Průmyslová 4235, Prostějov)

CZ-ISCO 81521. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Hujíčková, tel.: 582 303 224, nebo paní Borsiczká, tel.: 582 303 226 (volat Po-Pá 8:00-15:00 hod.), e-mail: Pracovní doba: Po-Ne 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod., střídání dlouhý/krátký týden. Pracoviště: Průmyslová 4, Prostějov.
Požadujeme: SOU vyučen, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve směnném režimu.
Náplň práce: obsluha tkalcovských stavů, manipulace s materiálem (vlákno, hotová tkanina), jedná se o rizikové pracoviště - nadměrný HLUK.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností změny na dobu neurčitou, 25 dní dovolené, obědy v závodní jídelně za 10 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, program akcí pro zaměstnance, parkoviště v areálu firmy zdarma, čisté a bezpečné pracovní prostředí.

Informace o společnosti Toray Textiles Central Europe s.r.o.

Toray Textiles Central Europe s.r.o.
Průmyslová 4235
Prostějov
79601
IČO: 25500040
aktualizováno před téměř 3 roky