Operátor seřizovač (m/ž) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Liberec

Výroba a provoz / Operátor seřizovač (m/ž) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Laird s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 497, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 560 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor seřizovač (m/ž) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Průmyslová 497, Liberec)

Náplň práce:
- Seřizování a nastavování strojů nebo postupových lisů
- Obsluha strojů, výroba dílů
- Kontrola přesnosti vyrobených dílů
Požadavky:
- Manuální zručnost, technický styl myšlení (čtení výkresové dokumentace, používání základních měřících pomůcek - posuvka, mikrometr, ...)
- Vyučení v technickém oboru - výhodou
- Praxe ve strojírenském oboru - výhodou
- Praxe se seřizováním - výhodou
- Ochota pracovat na 3 směny (někdy v nepřetržitém režimu)
První smlouva je uzavřena na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké benefity:
5 týdnů dovolené, 3 dny Sick day, 13. mzda, Multisport karta, dotované závodní stravování
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Laird s.r.o.

Laird s.r.o.
Průmyslová 497
Liberec
46312
IČO: 27074081
aktualizováno před asi měsícem