Asistent/ka managera - ozp - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace,

Administrativa / Asistent/ka managera - ozp - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost Protektia s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Protektia s.r.o. - Olomoucký kraj a Zlínský kraj
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 10 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Asistent/ka managera - ozp - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Protektia s.r.o. - Olomoucký kraj a Zlínský kraj)

Upřesňující informace4): Požadujeme:
Věk nad 18 let, znalost práce na PC, čistý výpis z Rejstříku trestů,
řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič - služební vozidlo
časovou flexibilitu a organizační schopnosti, jednání s lidmi,
samostatnost, spolehlivost.
Pokud nemáte certifikát strážného, pomůžeme zajistit.
Zkušenosti v oblasti bezpečnostních služeb vítána.
Náplň práce:
Každodenní kontrola plnění úkolů strážní služby,
osobní pohovory s uchazeči o práci, zácvik nových zaměstnanců,
vedení jednoduché evidence,
komunikace a reporting v rámci společnosti.
Nabízíme:
Práci v silné a stabilní společnosti a odpovídající platové ohodnocení,
flexibilní pracovní dobu,
k dispozici služební vozidlo, notebook, telefon. Po odpracování ve zkušební době možnost navýšení hodinového pracovního úvazku
Nástup možný IHNED.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního
poměru, možnost práce i na DPP. Vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky: Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 721 954 166 Svatava Šašková nebo na email:
Nezapomeňte přiložit svoje platné telefonní číslo.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.

IČO: 46965076
aktualizováno před 11 měsíci