Operátor ve výrobě cereálií - směny krátky a dlouhý týden - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Otice

Výroba a provoz / Operátor ve výrobě cereálií - směny krátky a dlouhý týden - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Rybníčky 338, Otice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor ve výrobě cereálií - směny krátky a dlouhý týden - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Rybníčky 338, Otice)

KKO: Janoštíková Petra, tel.: 734 236 622 e-mail:

Vyhovuje Vám pracovat v 12ti hodinových směnách? Nabízíme Vám práci ve stabilním zaměstnání v potravinářském oboru.

POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- spolehlivost
- pečlivost
- dobrý zdravotní stav

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- obsluha strojů na zpracování cereálií a máku, příprava na provoz, čištění
- dodržování pokynů dle norem HACCP a IFS
- manipulace s těžšími břemeny - práce vhodná pro muže

NABÍZÍME:
- práci ve stabilní české potravinářské společnosti
- plný pracovní úvazek
- ohodnocení 25.000 - 33.000 Kč hrubé mzdy/měsíc podle pracovních výkonů a stupně zaučení
- měsíční odměny, příplatky za noční směnu
- příjemný pracovní kolektiv
- práci ve 12-ti hodinových směnách, pracovní doba na denní směně od 5.45 do 17.45 a na noční směně od 17.45 do 5.45 hod, krátký a dlouhý týden, střídání denní a noční směny - 14 dní denní směna, 14 dní noční směna
- dotované OBĚDY, stravenky, nealko na směně ZDARMA
- roční věrnostní příspěvky
- odměny za jubilea a odpracované roky
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecký prodej

Benefity pracovní pozice

  • Naturální výhody
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338
Otice
74781
IČO: 62360311
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Operátor ve výrobě cereálií - směny krátky a dlouhý týden - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků