Pomocná síla v kuchyni, výdej obědů, příprava zeleniny - pomocníci v kuchyni, Otice

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni, výdej obědů, příprava zeleniny - pomocníci v kuchyni

Společnost Pavlína Běčáková

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hlavní 266, Otice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni, výdej obědů, příprava zeleniny - pomocníci v kuchyni (Hlavní 266, Otice)

KO: Běčáková Pavlína tel.: 778 084 894 - volejte denně od 7 - 11 hod., email:

Požadujeme:
- samostatnost, flexibilita, schopnost komunikace s lidmi
- praxe výhodou
Nabízíme:
- denní strava zdarma, pro rodinného příslušníka za 40 Kč
Náplň práce:
- denní výdej obědů firmám a strávníkům

Možnost pracovního růstu.
Pracovní doba 4:20 - 13:20 hod., 4:20 - 8:20 hod. výdej obědů, přestávka. Rozdělení práce dle denního harmonogramu.
Jedná se o práci v kuchyni, výdej do jídlonosičů, várnic, příprava zeleniny, závěrečný úklid kuchyně.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Pavlína Běčáková

Pavlína Běčáková
Hlavní 266
Otice
74781
IČO: 68936311
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocná síla v kuchyni, výdej obědů, příprava zeleniny - pomocníci v kuchyni