Vedoucí elektromontér - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Mladá Boleslav

Výroba a provoz, Služby / Vedoucí elektromontér - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost TG SERVICE a.s.

Místo pracoviště tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí elektromontér - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav)

Prvotní kontakt:
mail:
tel.: 605 245 666 mezi 8:00 - 15 .00 hod

Náplň práce:
- vést montážní skupinu elektromontérů
- zajišťovat materiál na projekt a nezbytnou administrativu
- provádět odborné práce v oboru elektro a měření a regulace
- zapojovat, měřit, odzkoušet zapojení a uvádět do provozu
- pracovat na základě projektové dokumentace
- zajišťovat materiál a nářadí pro celou pracovní skupinu

Požadujeme:
- ukončené SOU/SOŠ/VŠ elektrotechnického směru - elektro
- osvědčení dle NV 194/2022 Sb. o požadavchích na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice - případně zajistíme doškolení
- praxi v oboru elektro min. 5 let
- zkušenosti na pozici mistra nebo parťáka výhodou
- proaktivní přístup k práce, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- dobrou znalost práce na PC - MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení, mzda až 50 000,-Kč
- práci na zajímavých zakázkách
- možnost placených přesčasových prací
- pravidelnou mzdu a možnost výrazně ovlivnit svůj příjem dalšími zákonnými složkami - vše na výplatní pásce
- jistotu ve stabilní české společnosti, která působí na trhu již od roku 1991
- služební auto - pro osobní účely
- stravenky v hodnotě 140,- Kč
- další firemní benefity: 5 týdnů dovolené
- pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
- kompletní zaškolení, práce s nejmodernější špičkovou technikou
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu

Informace o společnosti TG SERVICE a.s.

TG SERVICE a.s.
tř. Václava Klementa 869
Mladá Boleslav
29301
IČO: 17478847
aktualizováno před 3 měsíci