Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu, Hrádek nad Nisou

Výroba a provoz / Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Společnost EFTEC (Czech Republic) a.s.

Místo pracoviště Větrná 445, Hrádek nad Nisou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby - obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu (Větrná 445, Hrádek nad Nisou)

Náplň práce: manuální práce ve výrobě. Manipulace s těžkými břemeny - vhodné pro muže.
Požadavky: manuální zručnost, flexibilita pro směnný provoz, spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 10 tis. Kč + po odpracování 6. měsíce 20 tis. Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu, rehabilitaci a důchodové pojištění, stravenky, možnost firemního zvýhodněného mobilního tarifu, 13. plat, vzdělávací kurzy
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky ve všední dny od 7.00 do 15.30 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti EFTEC (Czech Republic) a.s.

EFTEC (Czech Republic) a.s.
Větrná 445
Hrádek nad Nisou
46334
IČO: 49450981
aktualizováno před více než 2 roky