Operátor výroby slévárenských slitin - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači), Velvary

Výroba a provoz / Operátor výroby slévárenských slitin - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Společnost OETINGER CZ s.r.o.

Místo pracoviště Sídliště 420, Velvary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátor výroby slévárenských slitin - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) (Sídliště 420, Velvary)

Požadujeme:
- Vyučení
- Dobrý zdravotní stav
- Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
- Praxe s VZV a jeřábnickou technikou - výhodou
- Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Náplň práce:
- Výroba slévárenských slitin neželezných kovů
- Práce s tekutým kovem

Nabízíme:
- Nástupní mzdu od 30 000 Kč
- Náborový příspěvek
- Měsíční docházkový bonus
- 13. plat a 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
- Roční příspěvek 6.000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
- Věrnostní odměnu za odpracovaná léta

Telefonický kontakt viz výše: Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.

Informace o společnosti OETINGER CZ s.r.o.

OETINGER CZ s.r.o.
Sídliště 420
Velvary

IČO: 19630051
aktualizováno před 13 dny

Odpověď na pracovní pozici Operátor výroby slévárenských slitin - obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Sídliště 420 420
Velvary