Pomocník/ce lakovací komory - manipulační dělníci ve výrobě, Velvary

Výroba a provoz / Pomocník/ce lakovací komory - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost METAL TRADE COMAX, a.s.

Místo pracoviště Sídliště 420, Velvary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocník/ce lakovací komory - manipulační dělníci ve výrobě (Sídliště 420, Velvary)

Požadujeme:
- Vyučení
- Praxe ve výrobní firmě vítaná
- Schopnost pracovat v kolektivu a v nepřetržitém pracovním režimu
- Manuální zručnost podmínkou
- Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Náplň práce:
- Kontrola průběhu a kvality lakování
- Míchání nátěrových hmot s pneumatickou míchačkou
- Manipulace s pneumatickými čerpadly
- Mytí a čištění stroje
- Vedení záznamů souvisejících s pracovní náplní

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 28 000 Kč
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- Docházkový bonus
- Náborový příspěvek
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na kartu Multisport
- A další Benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Informace o společnosti METAL TRADE COMAX, a.s.

METAL TRADE COMAX, a.s.
Sídliště 420
Velvary
27324
IČO: 49684442
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Pomocník/ce lakovací komory - manipulační dělníci ve výrobě

Sídliště 420 420
Velvary