Operátoři ruční výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Napajedla

Výroba a provoz / Operátoři ruční výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost Pipelife Czech s.r.o.

Místo pracoviště Kvítkovická 1386, Napajedla
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Operátoři ruční výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Kvítkovická 1386, Napajedla)

ND
Náplň práce:
* výroba plastových trubek v nepřetržitém provozu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* obsluha vytlačovacích linek
* balení, manipulace, paletizování
* mezioperační kontrola kvality
* místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
* výuční list výhodou
* manuální zručnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost
* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
* dodržování pravidel týmové práce
* flexibilita (nepřetržitý provoz - přesčasová práce)
Nabízíme:
* práce vhodná i pro absolventy
* nástup možný ihned
* náborový bonus 20 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
* nástupní plat dle zkušeností a praxe
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* perspektivu dalšího růstu
* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování, cafeterie, multisport karta, příspěvek na dojíždění a další.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Pipelife Czech s.r.o.

Pipelife Czech s.r.o.
Kvítkovická 1386
Napajedla
76361
IČO: 60709391
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Operátoři ruční výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Kvítkovická 1386 1386
Napajedla