Opravář zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení, Klatovy

Výroba a provoz / Opravář zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Společnost STATEK SOBĚTICE s. r. o.

Místo pracoviště Sobětice 75, Klatovy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Opravář zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení (Sobětice 75, Klatovy)

POŽADUJEME: svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, T, průkaz na VZV, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost
VÝHODOU:praxe v oboru, vyučení v oboru, vyhláška 50
NÁPLŇ PRÁCE: opravář zemědělských strojů
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, podnikové benefity - wellness, vánoční benefit,

Informace o společnosti STATEK SOBĚTICE s. r. o.

STATEK SOBĚTICE s. r. o.
Sobětice 75
Klatovy
33901
IČO: 46886087
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Opravář zemědělských strojů - mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

Sobětice 75 75
Klatovy