Ošetřovatel/ka dojnic- nahaněč - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí,

Zemědělství a lesnictví / Ošetřovatel/ka dojnic- nahaněč - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Společnost ZBIROŽSKÁ a.s.

Místo pracoviště ZBIROŽSKÁ a.s./ okres Rokycany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel/ka dojnic- nahaněč - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí (ZBIROŽSKÁ a.s./ okres Rokycany)

Náplň práce: práce na dojírně, nahánění krav na dojírnu, další činnosti související s ošetřováním krav
Požadujeme:vítáno vzdělání zemědělského směru; kladný vztah ke zvířatům
Nabízíme: příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní připojištění. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup po dohodě možný i k jinému datu. Místa jsou vhodná i pro absolventy.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ZBIROŽSKÁ a.s.

ZBIROŽSKÁ a.s.

IČO: 119296
aktualizováno před 8 měsíci