Ošetřovatel hovězího dobytka na zbudově / služební byt - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí, Klášterec nad Orlicí

Zemědělství a lesnictví / Ošetřovatel hovězího dobytka na zbudově / služební byt - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Společnost ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

Místo pracoviště 120, Klášterec nad Orlicí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel hovězího dobytka na zbudově / služební byt - chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí ( 120, Klášterec nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odchov mladého dobytka na Zbudově + krmení
- práce je fyzicky náročnější
POŽADUJEME:
- ŘP sk T - NUTNÉ!
- vztah ke zvířatům
- praxe
NABÍZÍME:
- ubytování v novém služebním bytě přímo v místě
- práce v přátelském kolektivu
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
KONTAKT: telefonicky nebo emailem

Informace o společnosti ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.
120
Klášterec nad Orlicí

IČO: 60917598
aktualizováno před více než rokem