Ošetřovatel/ka na úseku výkrmu - chovatelé a ošetřovatelé prasat, Kroměříž

Zemědělství a lesnictví / Ošetřovatel/ka na úseku výkrmu - chovatelé a ošetřovatelé prasat

Společnost SZP Těšnovice a.s.

Místo pracoviště Těšnovice 153, Kroměříž
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ošetřovatel/ka na úseku výkrmu - chovatelé a ošetřovatelé prasat (Těšnovice 153, Kroměříž)

pracoviště Těšnovice
- Pracovní náplň: shrnování exkrementů do podroštových prostorů, přesuny zvířat, nakládka a vykládka zvířat, umývání stájových technologií vysokotlakým zařízením
- Požadavky: základní vzdělání, možnost zaškolení, fyzicky náročná práce, dochvilnost, spolehlivost, zodpovědnost
- Nabízíme: výše uvedená mzda, nástupní bonus 20 000,-Kč (splatný ve 3 splátkách), dle dosažených výsledků možnost ročních odměn (13. plat), bonusový program společnosti po odpracování minimálně 1 roku (příspěvek na penzijní připojištění, na obědy, na rekreaci, na vzdělávání a zdraví) až 2716,-Kč/měs, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SZP Těšnovice a.s.

SZP Těšnovice a.s.
Těšnovice 153
Kroměříž
76701
IČO: 46982451
aktualizováno před více než 2 roky