Ostraha - detektiv prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní, Rychnov nad Kněžnou

Obrana a ochrana / Ostraha - detektiv prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Jiráskova 1832, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha - detektiv prodejny lidl - pracovníci ostrahy, strážní (Jiráskova 1832, Rychnov nad Kněžnou)

Prvotní kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Místo vhodné pro OZP (bez omezení pohybového ústrojí, 2./3. stupeň ID).

Požadujeme:
- plnoletost
- certifikát strážného výhodou (možno zprostředkovat)
- základní znalost práce na PC
- praxe v oblasti security výhodou, ne však podmínkou
- příjemné vystupování, trestní bezúhonnost.
Náplň práce:
- pochůzková činnost na prodejně, ochrana majetku a ostraha osob
- spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- turnusové služby ( až 12-ti hodinové směny), nepravidelný 40 hod. pracovní fond dle požadavků manažera.
Nabízíme:
- zázemí v silné a stabilní společnosti
- odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu
- PP na dobu určitou s možností prodloužení
- možnost zkráceného úvazku
- nástup možný ihned.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Jiráskova 1832
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 6227155
aktualizováno před asi 2 roky