Provozní zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Provozní zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Provozní zámečník / zámečnice - provozní zámečníci, údržbáři (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, mechatronika)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce:
- zajišťovat komplexní údržby a opravy strojů a zařízení
- identifikovat poruchy strojů a zařízení
- operativně odstraňovat závady strojů a zařízení
- zajišťovat preventivní údržby a opravy mechanických částí zařízení a jejich evidenci
Nabízíme:
- nástup dle dohody
- možnost profesního růstu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
- roční bonus, 13. mzdu
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před téměř 2 roky