*ostraha objektu - stránecká zhoř - pro ozp - zkrácený úvazek - pracovníci ostrahy, strážní, Stránecká Zhoř

Obrana a ochrana / *ostraha objektu - stránecká zhoř - pro ozp - zkrácený úvazek - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Stránecká Zhoř 139, Stránecká Zhoř
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: *ostraha objektu - stránecká zhoř - pro ozp - zkrácený úvazek - pracovníci ostrahy, strážní (Stránecká Zhoř 139, Stránecká Zhoř)

Požadujeme: Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou- ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, zdravotní způsobilost k nočním směnám. Předložení výpisu z RT.
Náplň práce: Denní i noční směny. Pochůzky po areálu skladu, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost. Práce s tabletem při evidenci všech vozidel i osob.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti, HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Vhodné pro osoby OZZ a OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 722 364 544, Po - Pá od 8:00 - 17:00 h.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem,

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Stránecká Zhoř 139
Stránecká Zhoř
59442
IČO: 28317432
aktualizováno před asi rokem