Ostraha prodejny albert supermarket - pracovníci ostrahy, strážní, Zlín

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny albert supermarket - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště třída Svobody 836, Zlín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny albert supermarket - pracovníci ostrahy, strážní (třída Svobody 836, Zlín)

Požadujeme :
- Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- Praxe v oblasti security ( podmínkou)
Znalost kamerového systému(podmínkou)
- Certifikát strážného
- Základy práce na PC
- Potravinářský průkaz
- Vhodné pro OZP
- Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost Náplň práce:
- Pochůzková činnost po prodejně,
Nabízíme :
- práci v silné a stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílů
- příspěvek na dopravu
- možnost zálohy na mzdu
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned
Pro informaci ohledně pracovního místa nechodit na pobočku, tel.domluvit schůzku.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
třída Svobody 836
Zlín

IČO: 6227155
aktualizováno před asi 2 roky