Ostraha prodejny (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení

Společnost NAXX GUARD a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení (Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek)

A16 z:10/3/2022 a:1/4/2022 (HPP, DPP, vhodné i pro OZP)
Náplň práce:
- pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- max.12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond.
Požadujeme:
- základy práce na PC
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, odměny za záchyty, zálohy na mzdu, pomoc při zajištění certifikátu strážného.
Kontakt telefonicky pondělí až pátek 9:00-16:00 hod., tel. 737 087 145 Lenka Hanušová, nebo
na e-mail: Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo a svou e-mailovou adresu. Prosíme PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT, kontaktní osoba se tam nenachází.

Informace o společnosti NAXX GUARD a.s.

NAXX GUARD a.s.
Frýdlantská 2197
Frýdek-Místek
73801
IČO: 9639934
aktualizováno před asi 2 roky