Ostraha prodejny kaufland (hpp, dpp) - pracovníci ostrahy, strážní, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland (hpp, dpp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Revoluční 3470, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland (hpp, dpp) - pracovníci ostrahy, strážní (Revoluční 3470, Frýdek-Místek)

A11 z:12/1/2023 (HPP, DPP) a:2/3/2023
Náplň práce:
- strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů
- pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém,
Výhodou:
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
- práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou
- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt tel. 721 954 166 pondělí až pátek od 9:00 -16:00 hod., email

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
Revoluční 3470
Frýdek-Místek
73801
IČO: 46965076
aktualizováno před asi rokem