Ostraha prodejny kaufland (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny kaufland (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Místo pracoviště Revoluční 3470, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 110 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny kaufland (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní (Revoluční 3470, Frýdek-Místek)

A16 z:3/5/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:30/8/2022
Náplň práce:
- strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s Policií ČR.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT
- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém.
Výhodou:
- potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného.
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou a dle požadavku měsíční zálohy
- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Prvotní kontakt telefonicky. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Revoluční 3470
Frýdek-Místek

IČO: 28317432
aktualizováno před více než rokem