Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Protektia s.r.o.

Místo pracoviště Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl (hpp, dpp, vhodné i pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní (Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek)

A16 z:4/5/2022 (HPP, DPP, vhodné i pro OZP) a:20/10/2022
Náplň práce:
- Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob
- Dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme:
- Předložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu
- základy práce na PC pro kamerový systém.
Výhodou:
- Potravinářský průkaz
- Praxe a certifikát strážného.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP.
- Odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s managerem, zprostředkování certifikátu strážného.
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt telefonicky, emailem.

Informace o společnosti Protektia s.r.o.

Protektia s.r.o.
Frýdlantská 2197
Frýdek-Místek
73801
IČO: 46965076
aktualizováno před více než rokem