Ostraha prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní, Frýdek-Místek

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost GADO, s.r.o.

Místo pracoviště Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 107 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny lidl (vyhrazeno pro ozp) - pracovníci ostrahy, strážní (Frýdlantská 2197, Frýdek-Místek)

A16 z:3/5/2022 (vyhrazeno pro OZP) a:19/1/2023
Požadujeme :
- příjemné vystupování, flexibilitu
- předložení výpisu z RT
- základní znalost práce na PC ( obsluha kamerového systému).
Výhodou:
- praxe v oblasti security
- certifikát strážného
Náplň práce:
- pochůzková činnost po prodejně, ochrana majetku a ostraha osob
- spolupráce s policií při zadržení osob páchajících trestnou činnost
Nabízíme:
- až 12-ti hodinové pracovní směny/nepravidelný 30 hod. pracovní fond dle požadavků manažera
- práci v silné a stabilní společnosti, zaručenou pravidelnou mzdu
- odpovídající platové ohodnocení, odměny za záchyty, možnost zálohy na mzdu
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru
- nástup možný ihned.
Prvotní kontakt telefonicky. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Informace o společnosti GADO, s.r.o.

GADO, s.r.o.
Frýdlantská 2197
Frýdek-Místek
73801
IČO: 28317432
aktualizováno před více než rokem