Ostraha prodejny - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Vsetín

Obrana a ochrana / Ostraha prodejny - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Štěpánská 192, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 12 100 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ostraha prodejny - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Štěpánská 192, Vsetín)

OSTRAHA PRODEJNY - VYHRAZENO PRO OZP
POŽADUJEME: Trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, praxe výhodou. Příjemné vystupování, zodpovědnost, komunikace s klientem. Certifikát strážného můžeme zprostředkovat. Pracovní pozice vhodná pro OZP /12-ti hodinové pracovní směny/.
NÁPLŇ PRÁCE: Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu. Prevence páchání trestní činnosti. Vyhotovování denních pracovních reportů.
NABÍZÍME: Odměny za zadržení pachatelů. Možnost záloh na mzdu. Zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst. Možnost po zapracování prodloužení pracovního poměru. Pracovní úvazek dle dohody, případně dle zdravotního stavu OZP.
PRVNÍ KONTAKT: Pro informování ohledně pracovního místa prosím volejte paní Alenu Lihotskou, tel. číslo 606 333 112, v pracovní dny od pondělí do pátku od 8:00 do 15:00 hodin, e-mail: Nechodit na prodejnu!
Ov.:7.9.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.
Štěpánská 192
Vsetín
75501
IČO: 6227155
aktualizováno před více než 3 roky