Vrátní/strážní - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní, Vsetín

Obrana a ochrana / Vrátní/strážní - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost Eagle Eyes a.s.

Místo pracoviště Jiráskova 1327, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 135 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vrátní/strážní - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní (Jiráskova 1327, Vsetín)

VRÁTNÍ/STRÁŽNÍ - VYHRAZENO PRO OZP

Hledáme zodpovědné pracovníky na pozici vrátný/strážný do areálu firmy Promet Foundry a.s. Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Poctivost, chuť do práce a srdce na pravém místě.
NÁPLŇ PRÁCE se odvíjí od požadavku zákazníka.
NABÍZÍME: Za svědomitost, spolehlivost a dobré výsledky ODMĚNY. Firemní bonusy: příspěvek na životní pojištění, ošatné, uniforma zimní/letní, uhrazení certifikátu pro výkon služby, výhodný telefonní rodinný tarif, odměny za dobře odvedenou práci.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Veronika Šikulová, v době 8:00 - 15:00 h. na čísle: 724 235 476, nebo e-mailem na:
Ov.e.: 11.3.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Eagle Eyes a.s.

Eagle Eyes a.s.
Jiráskova 1327
Vsetín

IČO: 1502875
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Vrátní/strážní - vyhrazeno pro ozp - pracovníci ostrahy, strážní